Izvor: RTS, 09.Sep.2014, 15:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srednjoškolac povređen nožem
Dva učenika potukla su se oko podne na parkingu ispred Srednje mašinske škole u Železniku. U tuči je jedan od njih povređen nožem.
Povređeni je perorezom uboden u desnu butinu, a oba učenika su šesnaestogodišnjaci, rečeno je Tanjugu u Birou MUP-a za saradnju s medijima.
Istraga je u toku.
Povezane vesti
U tuči u Železniku povređen srednjoškolac
Izvor: Večernje novosti, 09.Sep.2014
BEOGRAD - Na parkingu ispred Srednje mašinske škole u Železniku, oko podneva su se potukla dva učenika i u tuči je nožem povređen jedan od njih, rečeno je u MUP-u. Povređeni je perorezom uboden u desnu butinu, a oba učenika su šesnaestogodišnjaci. Istraga je u toku.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














