Izvor: B92, 31.Maj.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sinoć ubijen mladić u Beogradu
Beograd -- Vladimira Dragića (25) iz Beograda sinoć u 23.20 u Ulici Vojislava Ilića usmrtio nepoznati napadač sa osam hitaca.
Večernje novosti su prenele da su dva napadača prišla automobilu "BMV" beogradske registracije u kojem je bio Dragić i zapucala u njega, a nakon što su u žrtvu ispalili osam hitaca crnim automobilom "fijat bravo" pobegli su sa lica mesta.
List je preneo da je Dragić, iako smrtno ranjen, dodao gas i u punoj brzini kolima uleteo u Ulicu Vojislava Ilića, nakon čega je oborio hidrofor i drvo, da bi na kraju udario u metalni stub na uglu sa Ulicom Danila Kiša.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









