Silovao pa bacio ženu u peć!

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Feb.2009, 20:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Silovao pa bacio ženu u peć!

KIKINDA - Policija Kikinde uhapsila je Jožefa K. (1967), iz Ostojićeva u opštini Čoka, zbog sumnje da je ubio Eržebet B. (1938), iz Jazova u istoj opštini, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

"Osumnjičeni Jožef K. je juče u popodnevnim satima došao u kuću Eržebet B. pod izgovorom da traži posao. Po ulasku u kuću, pokušao je da je siluje, zadavši joj više udaraca, potom je ugušio, a njeno telo ubacio u peć u kojoj je gorela vatra", piše u saopštenju.

Jožef K. osumnjičen za krivično delo teškog ubistva, biće uz krivičnu prijavu priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Zrenjaninu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Jožef K. bacio staricu u peć

Izvor: Mondo, 23.Feb.2009

Policija Kikinde uhapsila je Jožefa K. iz Ostojićeva u opštini Čoka, zbog sumnje da je staricu Eržebet B. pokušao prvo da siluje, a zatim je ugušio i bacio u peć u kojoj je gorela vatra.

Nastavak na Mondo...

UBIO BABU, PA JE SPALIO U FURUNI ZA HLEB!

Izvor: Press, 24.Feb.2009, 22:39

Jožef K. (42) iz Ostojićeva upao u kuću Eržebet B. (71) u Jazovu kod Čoke i pokušao da je siluje. Staricu udavio, pa je ubacio u furunu. Jožef pronađen i uhapšen u obližnjem selu Padej. .Jožef K. (42) iz Ostojićeva uhapšen je zbog sumnje da je ubio Eržebet B. (71) u njenoj kući...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.