Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Feb.2018, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šapčanin krao cigarete u Futogu
Policija u Novom Sadu, u saradnji sa kolegama iz Sremske Mitrovice, uhapsila je Šapčanina D. I. (34), osumnjičenog za tešku krađu.
On je uhapšen pod sumnjom da je u januaru, zajedno sa B. D. (32), provalio u kiosk u Futogu, odakle su ukrali veću količinu cigareta.
B. D. je policija uhapsila odmah posle provale, a u njegovom "golfu" pronađena je ukradena roba.
D. I. je određeno zadržavanje do 48 sati, po odobrenju javnog tužioca kome će biti doveden na saslušanje.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Iz trafike u Futogu ukrali veću količinu cigareta
Izvor: Radio 021, 27.Feb.2018
Novosadska policija u saradnji sa policijom iz Sremske Mitrovice, uhapsila je 34-ogodišnjeg Šapčanina D.I. zbog teške krađe...On se sumnjiči da je u januaru, zajedno sa 32-ogodišnjim B.D. provalio u kiosk u Futogu, odakle su ukrali veću količinu cigareta...B.D. je policija uhapsila odmah posle...














