Izvor: Kurir, 23.Jan.2011, 19:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SPASIO VOZAČA IZ ZALEĐENE REKE
KURŠUMLIJA - Sveti Jovan poslao spasioca! S. M. (36) iz okoline Pirota imao je mnogo sreće kad je jutro posle Svetog Jovana automobilom sleteo u zaleđenu reku Kosanicu, jer se niotkud pojavio i spasao mu život Darko Tijanić (26) iz obližnjeg planinskog sela Đake
KURŠUMLIJA - Sveti Jovan poslao spasioca!
S. M. (36) iz okoline Pirota imao je mnogo sreće kad je jutro posle Svetog Jovana automobilom sleteo u zaleđenu reku Kosanicu, jer se niotkud pojavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i spasao mu život Darko Tijanić (26) iz obližnjeg planinskog sela Đake.
S. M. je 21. januara oko 4.00 sata sleteo s mosta u reku i zaglavio se u automobilu. Ubrzo nakon toga naišli su Darko i njegov otac.
- Vraćajući se automobilom iz grada, primetio sam da s puta, koji je već bio pokriven snegom, trag nekih kola nestaje ka ivici. Utom sam video i kola u vodi. Uleteo sam u ledenu reku i kroz duboku vodu došao do automobila - priča Darko Tijanić.
Vozač je gornjim delom tela virio kroz zaglavljen prozor.
- Uzalud sam pokušavao da otvorim vrata, jer su bila zaglavljena. Onda sam odvalio vrata automobila i iz njega izvukao vozača - ispričao je Darko.
Meštani sela Zebice kažu da ovo nije prvi put da neko sleti u reku na istom mestu i da se to dešavalo i kad su kolovozi suvi.
(M. Đ.)
Spasio vozača iz ledene reke
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Jan.2011
KURŠUMLIJA -..Jedna osoba sletela je automobilom rano jutros s mosta u zaleđenu reku Kosanicu, a život joj je spasio Darko Tijanić (26) iz planinskog sela Đake...S.M. (36) iz okoline Pirota sleteo je u ranim jutarnjim satima sa mosta u reku i zaglavio se u automobilu. Ubrzo nakon toga naišao je...








