SLOMIO DVE MOTKE O TASTA I ŽENU

Izvor: Kurir, 24.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SLOMIO DVE MOTKE O TASTA I ŽENU

ZAJEČAR - Policija je odredila meru zadržavanja u pritvoru do 48 sati Srboljubu G. (47) iz Osnića kod Boljevca, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici.

On je najpre bez ikakvog povoda uhvatio za vrat svoju snahu i počeo da je stiska. Snaha je počela da zapomaže i onda je u prostoriju ušla Srboljubljeva supruga Brankica s namerom da odbrani snahu. Srboljub je zatim dohvatio motku i počeo da tuče suprugu. Kada se motka slomila, otišao je napolje po drugu. U tuču se umešao i Srboljubljev tast s namerom da odbrani žene, ali je i on dobio tri udarca u glavu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.