Izvor: Kurir, 01.Avg.2011, 08:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SAHRANA U KURŠUMLIJI: SINE MOJ, ŠTO TE UBI?
KURŠUMLIJA - Tuga i bol! Porodica, rodbina, prijatelji i više stotina građana Kuršumlije ispratilo je juče do večne kuće tragično nastradalog Nenada Šćepanovića (26), kojeg je, kako se sumnja, ubila devojka Maja M. (24).
KURŠUMLIJA - Tuga i bol!
Porodica, rodbina, prijatelji i više stotina građana Kuršumlije ispratilo je juče do večne kuće tragično nastradalog Nenada Šćepanovića (26), kojeg je, kako se sumnja, ubila devojka Maja M. (24).
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
Nad grobom svog sina, otac Nikola je zahvalio svima koji su došli da izjave saučešće porodici.
- Umesto da ženim sina, ja ga sahranjujem. Kakav je bio moj Nenad, govori i ovoliki broj njegovih drugova i prijatelja, komšija i građana, koji su došli da ga isprate do večne kuće - započeo je svoj oproštajni govor otac Nikola, a onda je skrhan od bola zakukao:
- Nenadee, sine moj, što te ubi?
Najbliži rođaci su ga brzo zadržali da ne padne pored sina. U trenutku kad su grobari spuštali sanduk u raku, zakukala je i jedna od njegovih sestara.
- Nešo, brate, ne ostavljaj me - oteo se poslednji krik iz dubine sestrinske duše, koja nije dozvolila da spuste sanduk u raku dok ga ona poslednji put ne poljubi.
Podsetimo, Nenad Šćepanović je prekjuče stradao u svojoj kući. U njega je, sumnja se pucala njegova devojka Maja M. koja je zadržana u pritvoru.
Devojka ne priznaje zločin
Maja M. negirala je da je ubila Nenada:
- Istraga je u toku. Uzeta je parafinska rukavica od više osoba, a rezultati se očekuju za nekoliko dana - kazao je istražni sudija Višeg suda u Prokuplju Mališa Stojanović.








