Izvor: B92, 27.Sep.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
S. Mitrovica: Ubijena devojka
Sremska Mitrovica -- Policija uhapsila osumnjičenog za današnje ubistvo šesnaestogodišnje devojke u Sremskoj Mitrovici.
Sumnja se da je devojku, ubodom noža u vrat, ubio G.P. dok je čekala autobus na stanici. Prema rečima očevidaca, G.P. je izašao iz taksija, prišao žrtvi, J. M. i udario je nožem. Od zadobijenih rana, ona je preminula na putu do bolnice.
Istraga o ubistvu je u toku. Prema nezvaničnim informacijama, žrtva i ubice su bili komšije u selu i u vezi koju je ona prekinula.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






















