Izvor: S media, 04.Nov.2012, 11:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucnjava u kafiću u Novom Pazaru: Ubio zbog pevačice?
Ensar Durović (52) iz Novog Pazara, zvani Esko Jelje, ubijen je posle žestoke svađe i tuče u noći između petka i subote, jedan sat po ponoći, u kafiću „Rič“ blizu centra grada sa tri hica u stomak i grudi. Opširnije OVDE.
Teško ranjeni J. Š. pogođen je jednim hicem u stomak, operisan je u novopazarskoj bolnici i on je van životne opasnosti.
Prema nezvaničnim saznanjima "Novosti", u Durovića i J. Š. pucao je vlasnik „Riča“ >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << E. B. koji je posle obračuna pobegao sa mesta događaja. On je od ranije poznat policiji, jedno vreme je boravio u inostranstvu, gde je takođe imao sukobe sa zakonom, a poslednjih godina bavio se ugostiteljstvom.
Ugostiteljstvom se takođe bavio i ubijeni Durović koji je držao kafanu u drugom delu grada.
Po verziji koja kruži gradom, ubica E. B. i ubijeni Durović sukobili su se zbog izvesne ženske osobe, najverovatnije pevačice ili konobarice. A razlog spora je bila njena odluka kod koga će raditi, pišu "Novosti".
Durović je sa svojim pratiocem došao u „Rič“ da sa E. B. „raspravi stvari“, izbila je svađa nakon koje je E. B. izvadio pištolj i počeo da puca u Durovića i J. Š.
(S media/Novosti)
Foto: ilustracija, guliver/thinkstock




