Pucnjava u Nišu, nastradale dve osobe (FOTO)

Izvor: BKTV News, 26.Jun.2017, 11:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pucnjava u Nišu, nastradale dve osobe (FOTO)

Jedna osoba ubijena je oko 11 sati u centru Niša.

Kako prenosi Radio televizija Srbije, u pucnjavi je jedna osoba nastradala, dok je druga sa teškim povredama prevezena u Klinički centar u Nišu, ali je posle nekoliko sati podlegla povredama. 

Do pucnjave je došlo na oko 50 metara od niške Palate pravde, na ulazu u kafić "Pandora".

Prema rečima očevidaca dve nepoznate osobe su nakon pucnjave sa pištoljima u rukama pobegli u nepoznatom pravcu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << />
"Samo su odjednom odjeknuli pucnji. Dok sam čekao da pređem ulicu ugledao sam dve osobe na motoru, kako drže pištolje i beže. Ne mogu da verujem da se ovakav obračun dešava u strogom centru grada", kaže za BKTVNews jedan Nišlija koji svakoga dana ovde prolazi.

Kako prenose pojedini beogradaski mediji, muškarac je upucan sa šest metaka, a u trenutku dolaska Hitne pomoći davao je znake života, da bi ubrzo podlegao povredama.

Policija je izršila uviđaj, a na licu mesta se okupio veliki broj prolaznika.

Krvoproliće na Kalemegdanu! Muškarac prišao mladiću na "Festu" i izbo ga nožem!

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.