Izvor: B92, 04.Apr.2013, 22:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pucao sinu sačmaricom u leđa
Veliko Gradište -- Novica R. (62) iz Makca kod Velikog Gradišta uhapšen je zbog sumnje da je pokušao da ubije sina Sašu (33), pucajući mu sačmaricom u leđa.
Lekari se još bore za Sašin život.
Zbog povreda opasnih po život, Saša je najpre prevezen u Opštu bolnicu u Požarevcu, a potom u Urgentni centar u Beogradu, gde se lekari bore za njegov život.
Prava drama dogodila se u sredu, oko 16 časova. Pošto je sin počeo da ga tuče, otac mu je u leđa, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << navodi policija, ispalio hitac iz lovačke puške, kalibra 12 milimetara.
„Svađe između oca i sina trajale su mesecima, jer se sin često opijao i tada vređao oca i fizički ga napadao“, navode u policiji. „Otac je u sredu odlučio da stane na put torturi, tako što se otrgao od sina, otrčao u susednu prostoriju i doneo svoju lovačku pušku. Tada je zapucao“.
Prilikom hapšenja, Novica R. nije pružao otpor i mirno se predao policiji, koja mu je tom prilikom zaplenila pušku kojom je pucao u sina. Osumnjičenom je određeno zadržavanje od 48 sati, nakon čega će biti predat istražnom sudiji Višeg suda u Požarevcu.
Pucao sinu sačmaricom u leđa
Izvor: medio.rs, 05.Apr.2013, 00:32
Veliko Gradište -- Novica R. (62) iz Makca kod Velikog Gradišta uhapšen je zbog sumnje da je pokušao da ubije sina Sašu (33), pucajući mu sačmaricom u leđa.









