Pronađena četiri tela kod Arilja

Izvor: Studio B, 05.Jul.2013, 12:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pronađena četiri tela kod Arilja

Direktor policije Milorad Veljović rekao je da je u Arilju muškarac ubio majku i dve strine a potom izvršio samoubistvo.

Prema rečima Veljovića, ubistvo je izvršeno tupim predmetom, a muškarac je potom izvršio samoubistvo vešanjem.

Kako je dodao, kuće ubice i dve ubijene strine su u neposrednoj blizini.

"Na lice mesta upućene su ekipe sa istražnim sudijom i tužiocem i istraga je u toku a lice mesta je obezbeđeno", naveo je direktor policije. >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<

U ariljskom selu Visoko pronađena su četiri tela, potvrdio je ranije Tanjugu portparol policijske uprave u Užicu Dragan Aćimović.

Prema njegovim rečima, meštani ovog sela su jutros prijavili da su pronađena četiri leša, a na lice mesta je krenuo istražni sudija Joviša Lazarević sa ekipom koja će izvršiti uviđaj.

"Još uvek ne znamo da li se radi o krivičnom delu ubistva ili se radi o samoubistvima, istragom će to biti utvrđeno", naveo je Aćimović.

Prema rečima istražnog sudije Lazarevića, ekipa koja broji više od deset ljudi uputila se na lice mesta kako bi izvršili uviđaj.

Lazarević je rekao Tanjugu da još uvek nisu poznate sve okolnosti vezane za slučaj i da će više detalja moći da saopšti za oko tri sata.

 

 

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.