Pronađen utopljeni dečak u Morači

Izvor: Glas javnosti, 19.Jun.2011, 07:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pronađen utopljeni dečak u Morači

PODGORICA – Nakon dva dana potrage telo nestalog dečaka M.R. (14) iz Pančeva, koji je u četvrtak popodne nestao oko 17 časova u reci Morači, pronađeno je u subotu u podvodnom kanalu, 50 metara od mesta gde je sa obale dečak upao u reku, objavili su crnogorski mediji.

Prema pisanju medija telo su pronašli ronioci Regionalnog centra iz Bijele, koji su od četvrtka popodne više puta ronili od Skalina do Kolovrata u Donjoj Gorici ne bi li u nekom škripu ili pećini reke uspeli >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << da pronađu telo utopljenog dečaka.

Telo je poslato na obdukciju odjeljenja za sudsku medicinu Kliničkog centra u Podgorici.

Ronioci će u Morači nastaviti potragu za muškarcem čiji identitet još nije poznat, koji je 17. juna oko 14 časova ostavio garderobu na obali Skalina, zaplivao a potom nestao u brzacima Morače.

Njegov nestanak prijavio je muškarac koji je sa obale video kako je čovek visok oko 180 cm punije građe, skinuo garderobu i zaplivao a potom više nije izranjao iz vode.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.