Pronađen mrtav čovek u Skadarliji

Izvor: B92, 06.Sep.2012, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pronađen mrtav čovek u Skadarliji

Beograd -- Leš muškarca starog oko 55 godina pronađen je u Skadarskoj ulici u Beogradu. Privedeno je više osoba na informativni razgovor u policiju.

Kako je prenela Radio-televizija Srbije, policija ima opis jednog mladića koji se sa mesta nesreće udaljio prema Bajlonijevoj pijaci.

"Muškarac, izboden nožem u levu stranu grudnog koša, nadjen je na stepenicama kod česme u Skadarliji", rekla je agenciji Beta portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Hitna pomoć >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je primila poziv oko 12:50 časova, a muškarac koji je izboden nožem ležao je kod Skadarlijske česme, rekla je Tanjugu portparokal te zdravstvene službe Nada Macura.

Muškarac je imao ubodne rane na levoj strani grudnog koša, a lekari su konstatovali njegovu smrt, dodala je Macura.

Kako prenose beogradski elektronski mediji, prema prvim nezvaničnim informacijama, radi se o beskućniku koji je živeo u ovom delu grada i koji je bio dobro poznat svim radnicima u okolnim radnjama i ugostiteljskim objektima. Beogradski mediji javljaju da je poznanik ubijenog čoveka video jednu osobu koja je pobegla sa mesta nesreće ka Bajlonijevoj pijaci što je, kako se navodi, ispričao policiji.

Istraga je u toku, a policija za sada ne saopšava detalje.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.