Izvor: Blic, 18.Avg.2010, 01:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Privedeni osumnjičeni za kamenovanje autobusa
Novi Pazar - Novopazarska policija privela je više osumnjičenih da su prekjuče na ulazu u Novi Pazar bacili kamen na autobus „Niš ekspresa“ koji je prevozio putnike iz Igala za Niš.
U policiji navode da i dalje rade na rasvetljavanju tog događaja. U napadu niko od putnika nije povređen. Vozač autobusa podneo je prijavu protiv nepoznatih osoba koje su kamenicom oštetili prednje staklo.
Stranka demokratske akcije Sandžaka Sulejmana Ugljanina i Sandžačka >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << narodna partija Mirsada Đerleka zatražile su hitno pronalaženje vandala. SDA smatra da neodgovorno ponašanje pojedinaca kvari ugled Novog Pazara i njegovih građana.
- Naš cilj je privlačenje turista i kupaca u Novi Pazar, te ovakve neodgovorne postupke treba pripisati pojedincima, a nikako ne građanima Novog Pazara - navodi se u saopštenju SDA.










