Preminuo ranjeni mladić u pokušaju pljačke

Izvor: S media, 16.Nov.2009, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preminuo ranjeni mladić u pokušaju pljačke

Mladić koji je, posle pokušaja plajčke zlatare u Beogradu, prebačen u Urgentni centar preminuo kasno popodne.

U službi za informisanje MUP-a nisu mogli za sada da daju više informacija o tom napadu, jer je uvidjaj policije u toku.

Predstavnica za medije Hitne pomoći Nada Macura objasnila je da je reč o muškarcu izmedju 20 i 25 godina starosti.

On je sa dve prostrelne rane, ispod pazuha, prebačen u Urgentni centar, rekla je ona i dodala da je u napadu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << povredjena još jedna osoba koja je prevezena privatnim kolima u KBC "Zvezdara" .

Pokušaj pljačke zlatare dogodio danas nešto pre 14 časova kod pijace "Djeram" u Bulevaru kralja Aleksandra.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.