Izvor: S media, 21.Mar.2010, 14:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Preminula devojčica koja je pala s trećeg sprata
Trogodišnja devojčica koja je juče pala sa trećeg sprata zgrade u Bulevaru kralja Aleksandra preminula je jutros u beogradskom Urgentnom centru.
Kako je rekao portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović, devojčica je usled teških povreda preminula rano jutros oko četiri sata.
Nesreća se dogodila juče oko 11.30, a devojčica je u teškom stanju bez svesti prevežena u Urgentni centar.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









