Pregažen dok je ležao na putu

Izvor: Blic, 31.Avg.2015, 14:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pregažen dok je ležao na putu

Dragan Š. (60) iz Banatskog Aranđelova kod Novog Kneževca, izgubio je život u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedelju uveče.

Dok je ležao na putu na izlazu iz sela prema susednom Podlokanju, preko njega je prešlo nepoznato vozilo i na licu mesta ga usmrtilo.

Izvor blizak istrazi kaže da nije poznato da li je nesretnom čoveku pozlilo pa je pao, ili je zaspao na putu.

On kaže da je u nedelju oko 22 sata prijavljeno da na putu leži mrtav čovek.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
– Slika je bila zastrašujuća, jer mu je vozilo točkom prešlo preko glave, koja je bila smrskana. Policija intenzivno traga za vozilom i vozačem, a dalji tok istrage pokazaće kako je došlo do ovog tragičnog događaja. Dragan je, prema rečima meštana, živeo sam.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.