Izvor: RTV Pink, 25.Jun.2012, 13:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potpuno izgoreo splav "Groš"
. . . U Ulici Savski kej bez broja na Novom Beogradu rano jutros potpuno je izgoreo splav "Groš" i tom prilikom povređena je jedna osoba, potvrdila je Tanjugu zamenica načelnika Uprave za vanredne situacije u Beogradu Dragana Radosavljević. .
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










