Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Dec.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poljak pokušao da podmiti srpskog policajca
PREŠEVO - Poljski državljanin Bogdan Z. P. (49) uhapšen je zbog pokušaja podmićivanja policajca na graničnom prelazu Preševo, saopšteno je danas iz MUP-a Srbije.
Preševska policija privela je poljskog državljanina istražnom sudiji Opštinskog suda u Preševu zbog toga što je 18. decembra sa 20 evra pokušao da podmiti policajca prilikom izlaza iz Srbije.
Bogdan Z. P. je novac stavio u putnu ispravu da bi izbegao kontrolu autobusa, poljskih registrarskih tablica, kojim je upravljao.
Istražni sudija je osumnjičenom odredio pritvor do mesec dana.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


