Izvor: Vesti-online.com, 15.Dec.2010, 15:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Policajac slučajno ranio sebe
Policajac Ljubiša V. (36), koji je obezbeđivao ambasadu Indije u Ulici Ljutice Bogdana, slučajno se noćas upucao u stomak službenim pištoljem, navode beogradski mediji. Lekari se bore za njegov život.
Teško ranjeni policajac, uspeo je da u pomoć pozove kolegu, piše "Press".
Ubrzo je na lice mesta stigla i Hitna pomoć koja je ranjenog policajca prevezla u Urgentni centar gde se lekari bore za njegov život.
Kako "Press" saznaje nesreća se dogodila >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << noćas, nešto posle ponoći u stražarskoj kućici ispred ambasade.
Prema nezvaničnim informacijama, policajac ima prostrelnu ranu stomaka, njegovo stanje je kritično, a život ugrožen.
Nastavak na Vesti-online.com...





