Izvor: Blic, 30.Jul.2011, 19:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginuo pešak
U saobraćajnoj nesreći u Staroj Pazovi poginuo je pešak Radomir N. (75), saopštila je danas sremskomitrovička policija.
Nesreća se dogodila sinoć u Ulici Jana Sikore, kada je vozilo kojim je upravljao Dragan P. (67) udarilo pešaka Radomira N. koji se kretao kolovozom.
Pešak je zadobio teške telesne povrede usled kojih je preminuo nakon opservacije u KBC Zemun, navodi policija. Uviđaj su izvršili policijski službenici Uprave u Sremskoj Mitrovici.
Povezane vesti: Pešak nastradao u udesu u Sremskoj Mitrovici
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








