Izvor: Glas javnosti, 15.Sep.2009, 02:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginuo nadomak kućnog praga
BOGATIĆ - Đorđe Petrović (18), koji je prekjuče poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu P-208 u Bogatiću, sahranjen je juče na mesnom groblju u ovom gradu. Do nesreće je došlo kada je automobil „fijat“, kojim je upravljao Đorđe, iz neutvrđenih razloga, sleteo sa kolovoza i udario u zemljanu površinu kraj puta. Od siline udara, Đorđe je preminuo na licu mesta, dok su saputnici u vozilu T. Ž. (17) i Ivan R. (18) povređeni. T. Ž. je zadobio lake povrede, a Ivan R. teške >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << telesne povrede.
Skrhani bolom, Đorđevi roditelji, majka LJiljana i otac Perica, kažu da su proveli besanu noć.
- Đorđe je otišao u diskoteku, gde je pevao Aca Lukas. Proveo sam besanu noć čekajući ga. Poslao sam mu nekoliko poruka na mobilni telefon da vidim kako je. A oko tri sata ujutru, više mi se nije javljao na telefon. Kada su policijska kola stala ispred moje kuće, naslutio sam najgore. To su mi potvrdili i policajci. Poginuo je na samo tri kilometra od kuće - kaže nam slomljen od bola otac Perica.
U mladićevom mobilnom telefonu ostale su fotografije iz diskoteke, snimljene samo dva sata pre nesreće. Na njima nasmejani Đorđe sa drugovima.
Zabraniti upravljanje motornim vozilom mladjima od 21 godine














