Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Feb.2016, 18:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginuo na putu Pančevo - Beograd
Jedna osoba je poginula, jedna teško povređena, a jedna je prošla sa lakšim telesnim povredama u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se danas nešto pre 15 časova dogodila na delu starog puta od Pančeva ka Beogradu.
Prema nezvaničnim informacijama koje smo dobili na mestu događaja, do udesa je došlo kada je "fijat punto" beogradskih tablica, najverovanije, velikom brzinom preticao kolonu vozila preko pune linije i direktno se sudario sa "ford mondeom" pančevačkih tablica >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << koji se kretao iz pravca Pančeva ka Beogradu.
Vozač "punta" je poginuo, a žena koja se nalazila na mestu suvozača je sa teškim telesnim povredama prebačena u beogradski Urgentni centar. Prema navodima očevidaca, vozač "forda" je najverovatnije zadobio lakše povrede, jer je prebačen u pančevačku Opštu bolnicu.
Identitet učesnika nesreće nije poznat, ali je rečeno da su sve troje iz Pančeva. Zbog ove nesreće je saobraćaj na starom putu Pančevo Beograd oko dva sata bio u prekidu.
650
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




