Izvor: Danas, 08.Okt.2021, 16:34
Podeljeno prvih milion dolara iz Startech programa
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, generalni direktor kompanije Filip Moris za jugoistočnu Evropu Aleksandar Jakovljević i izvršna direktorka NALED-a Violeta Jovanović uručili su danas čekove za najboljih 29 timova, start-up firmi i malih i srednjih preduzeća u rasponu od 20.000 do 100.000 dolara, u okviru prvog konkursa StarTech programa.
Povezane vesti
NALED: Start-ap firme i preduzeća dobili čekove od 20.000 do 100.000 dolara
Izvor: Danas, 08.Okt.2021
Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED) saopštila je danas da je 29 timova, start-ap firmi i malih i srednjih preduzeća dobilo čekove vredne od 20.000 do 100.000 dolara na osnovu prvog godišnjeg konkursa u okviru StarTech programa.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








