Pas ubio vlasnicu u dvorištu kuće

Izvor: Blic, 19.Nov.2015, 17:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pas ubio vlasnicu u dvorištu kuće

V. B. (48) ubio je njen pas danas oko dvorištu njene kuće u selu Ostojićevu kod Čoke.

Neserćnu ženu pas je u 13.45 napao i izujedeo po glavi, trupu i nogama . Od zadobijenih ujeda V.B. je preminula na licu mesta.

Hitna pomoć je mogla da kostatuje smrt, a policija obavlja uviđaj.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Pas ubio vlasnicu

Izvor: Radio 021, 19.Nov.2015

Ženu staru 48 godina ubio je njen pas u dvorištu kuće u selu Ostojićevu kod Čoke...Nesrećnu ženu pas je danas oko 14 sati napao i izujedeo po glavi, trupu i nogama...Od zadobijenih ujeda V.B. je preminula na licu mesta...Hitna pomoć je samo mogla da kostatuje smrt.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.