Izvor: Kurir, 13.Feb.2010, 09:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Panika među dilerima droge

BEOGRAD - Cena droge na crnom tržištu, posle pada od pre nekoliko meseci, stagnira. Kako saznajemo, droga je pre nekoliko meseci pojeftinila jer je izbila panika među dilerima. Ogroman broj hapšenja i velike zaplene u okviru akcije „Morava“ izazvali su strah kod trgovaca narkoticima, koji su požurili da svoje količine droge što pre rasprodaju. Prema rečima Milana Bogičića, šefa Odeljenja za suzbijanje narkomanije na teritoriji Beograda, cene narkotika u gradu sada stagniraju. 

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Cenu droge oborila panika

Izvor: Glas javnosti, 13.Feb.2010

BEOGRAD - Cena droge na crnom tržištu u poslednje vreme stagnira. Kako smo saznali, droga je pre nekoliko meseci pojeftinila jer je izbila panika među dilerima posle akcije "Morava"...Prema rečima Milana Bogičića, šefa odeljenja za suzbijanje narkomanije na teritoriji Beograda, cene narkotika...

Nastavak na Glas javnosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.