PRONAĐENO TELO UTOPLJENOG DEČAKA

Izvor: Kurir, 14.Jun.2010, 08:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRONAĐENO TELO UTOPLJENOG DEČAKA

KRALJEVO - Telo dečaka L. L. (14) iz Kraljeva, koji se pre tri dana utopio u reci Ibar, slučajno je pronašao juče jedan kupač.

Dečak je u petak oko 18 sati, posle nastave, sa školskim drugovima otišao na plažu zvanu „Siđi do reke“ u naselju Čibukovac i tokom kupanja se udavio u brzaku. Specijalni timovi ronilaca i članovi kajakaškog tima puna dva dana su bezuspešno tragali za tragično stradalim učenikom sedmog razreda OŠ „Čibukovački partizani“.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.