Izvor: Kurir, 23.Avg.2011, 18:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PRONAĐENA PLANTAŽA MARIHUANE KOD TREBINJA
TREBINJE- Pripadnici Centra javne bezbednosti Trebinje uhapsili su M.M. (46) iz Bileće zbog sumnje da je zasadio plantažu indijske konoplje u mestu Todorići, u bilećkoj opštini, objavili su bosanski mediji.
Zamenik načelnika CJB Trebinje Dragan Nosović na konferenciji za novinare podsetio je da je 12. avgusta policija u Todorićima otkrila plantažu sa 72 stabljike indijske konoplje, visine do 1,2 metra.
"Pronađeni su i materijalni dokazi, pa je policija nakon preduzimanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << operativnih mera i radnji identifikovala lica koja su zasadila plantažu", rekao je Nosović.
Osumnjičeni će danas biti predat Okružnom tužilaštvu u Trebinju, uz izvještaj o počinjenom krivičnom delu proizvodnje narkotika.








