Izvor: Kurir, 28.Sep.2010, 09:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POVREĐENI I DALJE KRITIČNO
BEOGRAD - Vladimir Stošić (27), koji je u subotu teško povređen u saobraćajnoj nesreći na Zrenjaninskom putu, i dalje je u teškom stanju, rečeno je agenciji Beta u Kliničkom centru Srbije. U teškoj saobraćajnoj nesreći, podsećamo, poginula su dva radnika Gradske čistoće.
Nesreća se dogodila kada se kamion, kojim je upravljao B. P. (29), sudario sa automobilom koji je vozio Stošić, a zatim udario u vozilo Gradske čistoće i radnike koji su stajali pored kamiona. Jedan radnik Gradske čistoće poginuo je na licu mesta, dok je drugi, star 20 godina, umro po dolasku u Urgentni centar.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












