Izvor: Kurir, 09.Jan.2011, 14:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PLJAČKAŠ UKRAO 500 EVRA IZ MARKETA
VITEZ - Nepoznati muškarac, sa fantomkom na glavi i uz pretnju automatskom puškom, opljačkao je trgovačku radnju Konzum u Vitezu iz koje je odneo oko 1.000 KM ( oko 500 evra), saopšteno je iz Operativnog centra MUP-a Srednjobosanskog kantona prenose bosanski mediji.
Pljačka se dogodila u subotu uveče oko 21.30 časova kada je razbojnik radnici iz kase oteo novac, a zatim se udaljio u nepoznatom pravcu.
Slučaj je policiji prijavila agencija za obezbeđenje Delta sekjuriti, a uviđaj su obavili pripadnici policijske stanice Vitez.
Pljačkaš odneo 500 evra iz marketa u Vitezu
Izvor: Glas javnosti, 10.Jan.2011, 07:17
VITEZ - Nepoznati muškarac, sa fantomkom na glavi i uz pretnju automatskom puškom, opljačkao je trgovačku radnju Konzum u Vitezu iz koje je odneo oko 1.000 KM ( oko 500 evra), saopšteno je iz Operativnog centra MUP-a Srednjobosanskog kantona prenose bosanski mediji...Pljačka se dogodila u subotu...



