PIŠTOLJEM PUCAO SEBI U USTA

Izvor: Kurir, 20.Apr.2011, 08:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PIŠTOLJEM PUCAO SEBI U USTA

BEOGRAD - Dragan V. (59) izvršio je samoubistvo juče oko 14 sati u kancelariji firme „Midra“ u Zvečanskoj ulici. Nesrećni čovek je iz zasad nepoznatih razloga pištoljem pucao sebi u usta. Njegovo beživotno telo u lokvi krvi pronašle su kolege, koje su

BEOGRAD - Dragan V. (59) izvršio je samoubistvo juče oko 14 sati u kancelariji firme „Midra“ u Zvečanskoj ulici. Nesrećni čovek je iz zasad nepoznatih razloga pištoljem pucao sebi u usta. Njegovo beživotno telo u lokvi krvi pronašle su kolege, koje su odmah pozvale policiju. Istragom će se utvrditi šta je Dragan navelo na to da sebi oduzme život.

(E. K.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.