Ovako izgleda Budala danas!

Izvor: Vesti-online.com, 02.Dec.2011, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovako izgleda Budala danas!

Vladimir Milisavljević (36) zvani Vlada Budala, odbegli pripadnik zemunskog klana koji već osam i po godina izmiče poterama, potpuno je promenio lični opis!

Kako „Alo!“ ekskluzivno saznaje, od imidža žestokog zemunskog momka malo šta je tokom godina skrivanja ostalo: Vlada Budala je svoju izrazito crnu kosu išatirao i prešao u plavušana pomoću farbe boje meda. Njegovu fensi frizuru (kosu do ramena sa istanjenim šiškama na stranu) prati i „koledž“ stil sa džemperićima >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i košuljicama. Naime, poternicu za Milisavljevićem donedavno su pratile njegove fotografije nastale do 2003. godine, od kada se i nalazi u bekstvu, ali je Interpol, kako „Alo!“ ekskluzivno saznaje, pre nekoliko dana dobio i ovu, najnoviju, koja pokazuje da je Vlada Budala u međuvremenu promenio lični opis do neprepoznatljivosti.

U MUP-u smo juče jedino uspeli saznati da je do fotografije došla domaća policija, ali ne i kada i gde je nastala. Da se pretpostaviti da je reč o fotografiji sa neke od ličnih dokumenata, a naša nezvanična saznanja govore da se Vlada, kao i ostali pripadnici klana, tokom bekstva kreće uz pomoć lažnih bosanskih i hrvatskih dokumenata.

- Milisavljević se pokazao kao najoprezniji od svih njih. Pošto zna više jezika, to mu dosta olakšava kretanje po inostranstvu, a sa druge strane on jedini nema stalnu partnerku, tako da mu se ni preko porodice ne može ući u trag. Tokom bekstva bilo je na desetine dojava da je viđan na raznim mestima: od zemalja u regionu preko Španije do Brazila, u kom, navodno, ima rođaka koji je vlasnik restorana, ali proverama nijedna dojava nije potvrđena. U suštini, o njemu je najmanje informacija, jer se još pre nekoliko godina distancirao od saboraca koji su se uglavnom zajedno skrivali, a glasine iz podzemlja ukazuju da je našao nove šefove u inostranim kriminalnim krugovima - kaže naš izvor u vrhu MUP-a.

Milisavljevićeva opreznost, soliranje u skrivanju i spremnost da promeni izgled nisu iznenađenje za policiju s obzirom na profil njegove ličnosti, to jest poznatu činjenicu da obrazovaniji begunci nemaju problem sa sujetom da promene sopstveni identitet i užive se u neki novi.

Vlada Budala važio je za jednog od najbližih saradnika ubijenog vođe zemunskog klana Dušana Spasojevića Šiptara. Zbog zločina zemunskog klana osuđen je na maksimalnih 40, a zbog učešća u ubistvu premijera Zorana Đinđića na 35 godina zatvora.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.