Otac poginulog dečaka: Ubiću monstruma!

Izvor: S media, 08.Jul.2011, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otac poginulog dečaka: Ubiću monstruma!

Očajni Aleksandar Panća, otac dečaka poginulog u udesu kod Žagubice ne može da poveruje da je ostao bez sina jedinca: Poslao sam dete na pripreme, a vraćam ga mrtvog.

U kući porodice Panća u Surčinskoj 25 u petak neverica i tuga. Niko od ukućana i dan posle tragedije ne može da veruje da više nema njihovog Alekse. Majka, nema od bola. Dok joj niz obraze suze neprekidno teku, ne ispušta ni reč. Ocu Aleksandru, suze su, kako veli, već presahle...

- Ubiću >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << monstruma! - tvrdi Aleksandar Panća. - Neka shvati kako ko hoće ove moje reči... Ne pretim, samo ne želim da se više ijednom detetu dogodi ono što je mom jedincu Aleksi. Ne interesuje me osuda za tog čoveka, niti zašto se i kako tako nešto moglo dogoditi. Znam da ispravno razmišljam, jer sam otac i razuman čovek, kojem nikad ne bi palo na pamet da pijan, toliku decu strpa u traktorsku prikolicu i rizikuje njihove živote.

Aleksandar Panća priča da je Aleksi ovo bio prvi put da se odvojio od roditelja i otišao sa drugovima i trenerom iz Karate-kluba "Japan" u kojem i sam trenira, na pripreme u Žagubicu. Otac se sa sinom, telefonom, čuo dan pre tragedije. Ništa nije slutilo na zlo.

Sutra dan žalosti u Opštini Žagubica

Žagubica: Dečak poginuo, pijani trener u pritvoru (FOTO + VIDEO)

- Poslao sam dete, verujući da će mu prijati pripreme, vežbe u prirodi, treninzi... A vraćam ga u kovčegu, mrtvog - kaže otac trinaestogodišnjeg Alekse.

Aleksandar tvrdi da se njegov jedinac radovao odlasku u Žagubicu.

- Više puta smo supruga i ja sa njim razgovarali da li treba da se odvaja od porodice i ide s klubom na pripreme. Nešto mi je govorilo da ne treba, ali Aleksa je to toliko želeo. Trudio se da završi šesti razred sa odličnim uspehom, da bude uspešan na takmičenjima iz karatea, samo da bi dokazao da je zavredeo da ga pošaljemo na pripreme. I, na kraju smo popustili, verujući njemu, ali pre svega njegovom treneru, koji je trebalo da brine kako o našem, tako i o drugoj deci koju je poveo sa sobom na pripreme.

- Najstrašnije od svega je što nam niko iz kluba, ili hotela "Vrelo" u kojem su deca bila smeštena, pa čak ni policija, nije javio strašnu vest - priča dalje Aleksin otac. - O saobraćajnoj nesreći supruga i ja smo čuli na vestima, u ponoć. Naravno zabrinuti, odmah smo seli u automobil i uputili se put Žagubice.

Nesrećni roditelji, slutili su da je njihov sin možda povređen ne i da je poginuo.

(Večernje novosti), Foto: Večernje novosti

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Otac stradalog dečaka: Ubiću monstruma!

Izvor: Večernje novosti, 08.Jul.2011

Očajni Aleksandar Panća, otac dečaka poginulog u udesu kod Žagubice ne može da poveruje da je ostao bez sina jedinca: Poslao sam dete na pripreme, a vraćam ga mrtvog

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.