Izvor: Blic, 18.Apr.2009, 10:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opljačkane trafika i benzinska pumpa u Beogradu
Trafika u Bulevaru Despota Stefana u Beogradu opljačkana je u toku noći. Nepoznati mladić je uz pretnju nožem oteo od radnice oko 180.000 hiljada dinara i veliku količinu "srećki" i karata za gradski prevoz.
Dva muškarca opljačkali su rano jutros benzisku pumpu "Luk -oil" u blizini aerodroma "Nikola Tesla", i uz pretnju pištoljem oteli oko 16.000 dinara, prenosi RTS.
U napadima nema povređenih, dok za okrivljenima policija intezivno traga.
Dve pljačke u Beogradu
Izvor: RTS, 18.Apr.2009
Nepoznati napadač opljačkao, uz pretnju nožem, trafiku u Beogradu u Bulevaru Despota Stefana. Osim novca, pljačkaš odneo "srećke" i karte za prevoz. Iz benzinske pumpe u blizini aerodroma dva razbojnika otela oko 16.000 dinara. ..Trafika u Bulevaru Despota Stefana u Beogradu opljačkana je u toku...














