Izvor: Blic, 18.Apr.2009, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opljačkane trafika i benzinska pumpa u Beogradu

Trafika u Bulevaru Despota Stefana u Beogradu opljačkana je u toku noći. Nepoznati mladić je uz pretnju nožem oteo od radnice oko 180.000 hiljada dinara i veliku količinu "srećki" i karata za gradski prevoz.



Dva muškarca opljačkali su rano jutros benzisku pumpu "Luk -oil" u blizini aerodroma "Nikola Tesla", i uz pretnju pištoljem oteli oko 16.000 dinara, prenosi RTS.

U napadima nema povređenih, dok za okrivljenima policija intezivno traga.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dve pljačke u Beogradu

Izvor: RTS, 18.Apr.2009

Nepoznati napadač opljačkao, uz pretnju nožem, trafiku u Beogradu u Bulevaru Despota Stefana. Osim novca, pljačkaš odneo "srećke" i karte za prevoz. Iz benzinske pumpe u blizini aerodroma dva razbojnika otela oko 16.000 dinara. ..Trafika u Bulevaru Despota Stefana u Beogradu opljačkana je u toku...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.