Opljačkana zlatara u Bloku 45

Izvor: Glas javnosti, 23.Dec.2010, 07:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opljačkana zlatara u Bloku 45

BEOGRAD - Zasad neidentifikovani razbojnici opljačkali su u noći između utorka i srede zlataru "Tesla" u ulici Jurija Gagarina, u tržnom centru Enjub.

Kako Glas Javnosti nezvanično saznaje,lopovi su obili katanac na vratima zlatare ušetali i pokupili svo zlato, koje se nalazilo u dva sefa. Lopovi su intefresantno je sa sobom ukrali i hardisk sa snimljenom pljačkom.

Pljačka je otkrivena juče ujutro oko devet sati, kada je radnica došla da otvori zlataru, kada je primećena >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << pljačka i pozvana policija.

Vrednost ukradenog nakita oko 150.000 evra, a interesantno je da radnik obezbeđenja koji obilazi centar nije ništa primetio niti čuo. Policijska istraga je u toku.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.