Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Maj.2011, 21:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opljačkan market socijalno ugrožene
BEOGRAD -
Dve žene i jedan muškarac ukrali su danas popodne ceo dnevni pazar "SOS marketa" za, koji se nalazi na uglu ulica Ilije Garašanina i Aberdareve u Beogradu.
Pljačka se desila oko 18.30, a izveštaču agencije Beta zaposlene u prodavnici su rekle da tokom pljačke niko nije povređen.
Policija trenutno obavlja uviđaj.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












