Izvor: Blic, 20.Okt.2008, 06:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ocu bludniku mesec dana pritvora
KNJAŽEVAC - Istražni sudija Opštinskog suda u Knjaževcu odredio je pritvor do 30 dana Draži B. (39) zbog nasilja u porodici i nedozvoljene polne radnje.
Osumnjičeni Draža B. je tukao suprugu i petoro dece gumenim pendrekom, šišao ih za kaznu, maltretirao i fizički i psihički, a najstarijeg sina, učenika osmog razreda, prisiljavao je da tuče sestre, a ukoliko bi odbio, dobijao bi po tabanima gumenim pendrekom.
Draža je bludničio nad najstarijom ćerkom koja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ima 13 godina, dodirivao joj grudi i ljubio je.
Iako su majka i deca zbrinuti u sigurnoj kući u Zaječaru, kažu da se mnogo plaše oca jer je, kada su oni pobegli od njega, telefonom zvao i pretio rođacima da će ga zapamtiti ukoliko ne odaju gde se krije njegova porodica.






