OTAC PREREZAO VRAT SINU (5), PA SE OBESIO!

Izvor: Kurir, 19.Nov.2011, 23:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OTAC PREREZAO VRAT SINU (5), PA SE OBESIO!

Monstruozni zločin u Istri!

Mauro Pinzan (33) juče pre podne ubio je sina Samuela (5) tako što mu je prerezao vrat i nakon toga se obesio. Zločin se dogodio u mestu Vodnjan, u blizini Pule.

U Vodnjanu, oko 11.50 policija je pronašla dva tela u stanu. Mauro je bio razveden, a priča se da je zbog toga bio psihički rastrojen. Dete je viđao za vikend, s komšije kažu da je bio miran i pristojan, ali da je posle razvoda bio rastrojen.

Kako mu ni posao nije dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << išao, poslednje vreme lečio se na psihijatriji. Majka ubijenog dečaka živi u Ližnjanu, a s bivšim suprugom navodno se svađala oko starateljstva. Mauro je 2006. godine ostao bez sestre bliznakinje koja je se ubila skočivši s mosta u Pazinsku jamu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.