OTAC KRIO DETE OD MAJKE

Izvor: Kurir, 17.Maj.2011, 08:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OTAC KRIO DETE OD MAJKE

ŠABAC - Bežao s detetom po Srbiji! Pripadnici šabačke i beogradske policije pronašli su u Zemunu petogodišnjeg V. M., koga su njegova baka Natalija M. i otac Slavko M. mesecima skrivali od majke Tanje Dimitrijević, saopštila je juče Policijska uprava u Šapcu.

ŠABAC - Bežao s detetom po Srbiji!

Pripadnici šabačke i beogradske policije pronašli su u Zemunu petogodišnjeg V. M., koga su njegova baka Natalija M. i otac Slavko M. mesecima skrivali od majke Tanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Dimitrijević, saopštila je juče Policijska uprava u Šapcu.

Porodična drama počela je prošle godine.

- Osnovni sud u Šapcu dodelio je starateljstvo majci petogodišnjeg dečaka, ali njegovi otac i baka nisu hteli da ga daju. Od oktobra 2010. godine Slavko M. i Natalija M. su krili dečaka po celoj teritoriji Srbije, često menjajući lokacije, pa im je bilo teško ući u trag - kaže izvor Kurira blizak istrazi.

Posle pokretanja istrage otkriveno je da su baka, otac i sin otišli iz Šapca.

- Zato je početkom godine za bakom raspisana poternica zbog sumnje da je sa svojim sinom skrivala petogodišnjeg dečaka. U potragu su se uključile brojne policijske stanice u Srbiji. Krug oko begunaca brzo je počeo da se sužava i na kraju su otkriveni u Zemunu - rekao je naš izvor.

Policija i dalje radi na rasvetljavanju svih okolnosti ove porodične drame, a o svemu će biti obavešteno i Osnovno javno tužilaštvo u Šapcu, navedeno je u saopštenju.

(E. K.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.