Nožem napadnut radnik obezbeđenja u tržnom centru

Izvor: S media, 19.Okt.2011, 09:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nožem napadnut radnik obezbeđenja u tržnom centru

Rano jutros u tržnom centru u Paunovoj ulici nožem napadnut i lakše povređen radnik obezbeđenja.

Hitna pomoć je tokom noći na području Beograda obavila 100 intervencija od kojih 12 na javnom mestu, a rano jutros u tržnom centru u Paunovoj ulici napadnut je i lakše povređen radnik obezbeđenja, izjavila je portparol te zdravstvene službe dr Nada Macura.

Vozači Hitne pomoći iscenirali krađu goriva!

Četrvorica mladića povređena >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u tučama

Povređen motociklista

Radnik obezbeđenja u tržnom centru u Paunovoj ulici je oko 04.20 sati napadnut nožem, a prebačen je s manjim povredama u Urgentni centar.

Hitna pomoć je za protekla 24 sata obavila 256 intervencija, rekla je Macura i navela da su se najčešće javljali astmatičari, srčani bolesnici i osobe sa hipertenzijom.

Srčani bolesnici i astmatičari ne bi trebalo da se fizički zamaraju, savetovala je ona i navela da je potrebno na vreme doručkovati, uzimati čajeve svih vrsta, i čuvati se respiratornih virusnih infekcija.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.