Novosađani osumnjičeni za pokušaj ubistva i napad na policiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Mar.2013, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosađani osumnjičeni za pokušaj ubistva i napad na policiju

NOVI SAD -

Novosađanin S.R. (37), osumnjičen da je sekirom pokušao da ubije jednog sugrađanina, biće u zakonskom roku priveden na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda, saopštila je danas Policijska uprava u Novom Sadu.

Kriminalistička policija je lišila slobode S.R. i odredila mu zadržavanje do 48 sati, zbog osnovane sumnje da je u nedelju, na stepeništu stambene zgrade, napao sekirom komšiju i lakše ga povredio.

Prilikom intervencije policije, osumnjičeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i njegov brat F.R. (35) ujeli su dvojicu policajaca za ruku i nogu, nanevši im lake telesne povrede, a njihova majka S.R. (76) takođe je pokušala fizički da spreci hapšenje.

Protiv osumnjičenog za pokušaj ubistva i njegovog brata biće podneta krivična prijava za napad na službeno lice u obavljanju dužnosti, a protiv njihove majke zbog osnovane sumnje da je počinila krivično delo ometanje ovlašćenog službenog lica u obavljanju poslova bezbednosti ili održavanja javnog reda i mira.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.