Izvor: Glas javnosti, 01.Avg.2010, 07:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ni traga ni glasa od nestalog dečaka
POŽAREVAC - Potraga za maloletnim Đorđem A, koji je pre više od nedelju dana nestao u ataru sela Majilovac kod Požarevca, nastavljena je bez pripadnika Žandarmerije, rekla je Jasmina Tišma, portparol tamošnje Policijske uprave. Prema njenim rečima, u potrazi učestvuje veliki broj pripadnika policije, lovačkih udruženja i meštana. Reč je o veoma problematičnom i nepristupačnom terenu i teško je predvideti kada bi se moglo doći do nekih rezultata bez konkretne pomoći detetove majke >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Marine Andrejić (38), koja je do sada dala više oprečnih iskaza.
Viši sud u Požarevcu je, u utorak uveče, odredio pritvor do 30 dana Marini Andrejić zbog sumnje da je ubila sina.
Andrejićeva je uhapšena u nedelju uveče zbog sumnje da je izvršila krivično delo nasilničkog ponašanja u porodici, ali je kasnije pred istražnog sudiju izvedena sa preinačenim krivičnim delom za koje se sumnjiči.
Marina i njen sin Đorđe su 22. jula pošli na njivu u okolini sela Majilovac, odakle se ona vratila, a dečaku se izgubio svaki trag.






