Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2014, 18:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najmanje 37 poginulih u Kongu
Najmanje 37 ljudi poginulo je kada je voz u utorak iskočio iz šina na jugoistoku Demokratske republike Kongo, saopštile su danas vlasti, a preneo AFP.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Najmanje 56 poginulih u Kongu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2014
Broj poginulih u železničkoj nesreći koja se dogodila kada je voz u utorak iskočio iz šina na jugoistoku Demokratske republike Kongo, porastao je na najmanje 63 osobe sa prethodno objavljenih najmanje 37, saopštile su danas vlasti, a preneo Rojters.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










