NOŽEM RANIO POLICAJCA

Izvor: Kurir, 28.Sep.2010, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOŽEM RANIO POLICAJCA

KRAGUJEVAC- Kragujevačka policija uhapsila je prekjuče Ivicu R. (27) zbog sumnje da je nožem pokušao da ubije policajca Željka B. koji je učestvovao u intervenciji i koji je tom prilikom lakše ranjen nožem. Policajci su u akciji takođe uhapsili Labuda R. (35) koji je osumnjičen da je sprečavao policajca u obavljanju dužnosti.

Napadu je prethodila pretnja Ivice R. jednom sugrađaninu zbog čega je intervenisala policija. Pre napada policajac je osumnjičenom pokazao službenu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << legitimaciju. Mladić je tada nožem napao policajca, a zatim počeo da beži. Povređeni policajac uspeo je da iz službenog pištolja ispali hitac upozorenja u vazduh. Kada je policajac krenuo u poteru za napadačem Labud. R obuhvatio ga je rukama kako bi omogućio svom bratu da pobegne.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.