NOVI SAD: OPLJAČKAO POŠTU, PA ODMAH UHAPŠEN!

Izvor: Kurir, 20.Sep.2011, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI SAD: OPLJAČKAO POŠTU, PA ODMAH UHAPŠEN!

NOVI SAD - U Novom Sadu je uhapšen Moni M. (42) iz Grocke, osumnjičen da je danas oko 11 sati, maskiran i preteći nožem i replikom pištolja, opljačkao poštu u Ulici narodnog fronta, saopštila je policija.

Kod njega je, neposredno posle pljačke, pronađen ukradeni novac kao i oružje pomoću kojeg je počinio to krivično delo. Moniju M. je određeno zadržavanje do 48 sati, a potom će, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Novom Sadu, navedeno je u policijskom saopštenju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.