Izvor: Blic, 14.Feb.2025, 09:18

NASTAVLJA SE AKCIJA SUZBIJANJA KORUPCIJE Pripadnici UKP upali u VIŠE DESETINA OBJEKATA i firmu jednog od najvećih vojvođanskih TAJKUNA

U nastavku velike akcije na suzbijanju korupcije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici UKP-a obavljaju pretrese u više desetina objekata na lokacijama u Beogradu, Feketiću i Mladenovcu, kao i u firmi čiji je vlasnik jedan od najvećih vojvođanskih tajkuna, Vladimir Vrbaški.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.