Izvor: Glas javnosti, 20.Sep.2009, 09:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muškarac ubijen, pa izbačen iz kola
UŽICE - Leš sredovečnog muškarca, koji do zaključenja ovog izdanja nije identifikovan, nađen je juče u popodnevnim satima na strmini, odmah pored magistrale Užice-Bajina Bašta, blizu sela Zaglavak. Leš ja nađen blizu česme kod mesta zvanog Deića rampa, na mestu gde je na putu ispod Kadinjače u pravcu Bajine Bašte i Kostojevića velika krivina. Dvojica putnika koji su vozilom prolazili magistralom i koji su stali da na česmi piju vode skrenuli su pored puta i na strmini ugledali leš.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << />
Odmah su obavestili policiju, pa je ubrzo čitavo ovo područje bilo blokirano. Na lice mesta osim policije brzo su stigli istražni sudija Okružnog suda u Užicu i okružni državni tužilac, a uviđaj je trajao do kasnih popodnevnih sati.
Juče po podne policija nije nikome dozvoljavala pristup mestu na kome je nađen leš, a zbog istrage koja je uveliko trajala nije bilo moguće dobiti zvaničnu potvrdu da li se radi o ubistvu, kako se nezvanično juče po podne moglo čuti, niti kako je nesrećni čovek ubijen. Nema ni potvrde da li je muškarac čije je telo nađeno ubijen na tom mestu ili je njegovo telo tu doneto i izbačeno iz vozila. Nezvanično saznajemo da su neki delovi tela odvojeni od trupa.











