Mladić teško ranjen u Novom Sadu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Sep.2016, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić teško ranjen u Novom Sadu

Dvadesetšestogodišnji D. J. teško je ranjen vatrenim oružjem sinoć oko 23 časa u novosadskom naselju Grbavica.

Kako se navodi, na mladića je pucano kada je izašao iz svog automobila, dok su napadači, koji su bili maskirani, na mesto pucnjave došli "audijem".

Nakon što su ispalili nekoliko hitaca, pobegli su sa lica mesta i policija intenzivno traga za njima.

Mladić je tokom noći operisan i nalazi se na odeljenju Intenzivne nege Kliničkog centra Vojvodine, potvrđeno je Radio-televiziji Vojvodine u toj zdravstvenoj ustanovi.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Mladić ranjen u Novom Sadu

Izvor: RTS, 08.Sep.2016

. Nepoznati mladić teško je ranjen sinoć oko 23.00 iz vatrenog oružja u novosadskom naselju Grbavica, prenose beogradski mediji.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.