Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 22.Avg.2009, 02:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Među kukuruzom sejali marihuanu
KRALJEVO - Policija je u Rudnici kod Raške na više parcela zasejanih kukuruzom pronašla veći broj stabljika ukupne težine u sirovom stanju od 42,5 kilograma, za koju se pretpostavlja da su opojna droga marihuana, saopštila je Policijska uprava Kraljevo.
Deo stabljika, pronađenih prekjuče poslate su u Beograd na veštačenje, a policija pretražuje teren kako bi utvrdila ima li ih još, navodi se u saopštenju i dodaje da su stabljike pronađene na mestu zvanom „Popovo polje“ na nekoliko parcela različitih vlasnika.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















